List of Texts: Difference between revisions
From Drunkapedia
imported>An Adventurer mNo edit summary |
imported>An Adventurer m (fixed typo) |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
|[[Letter to Ryndya]] || Brogord the Forester || [[The Calm]] | |[[Letter to Ryndya]] || Brogord the Forester || [[The Calm]] | ||
|- | |||
|[[Mana and the Elements]]||Unknown|| | |[[Mana and the Elements]]||Unknown|| | ||
|- | |- | ||