List of Texts: Difference between revisions
From Drunkapedia
imported>Spud No edit summary |
imported>Spud No edit summary |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
|[[Kixkti Xri's Journal]] | |[[Kixkti Xri's Journal]] | ||
|Aun Laokhe (translator) | |Aun Laokhe (translator) | ||
| | |||
|- | |||
|[[Mana and the Elements]] | |||
|Unknown | |||
| | | | ||
|- | |- | ||