List of Texts: Difference between revisions
From Drunkapedia
imported>Spud No edit summary |
imported>Spud No edit summary |
||
| Line 92: | Line 92: | ||
|[[Halaetan Magic Page 10]] | |[[Halaetan Magic Page 10]] | ||
|Carlo di Cenza | |Carlo di Cenza | ||
| | |||
|- | |||
|[[Ibrexi Jikti's Journal]] | |||
|Aun Laokhe (translator) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||